چاپ

درباره ما

 با عرض امتنان و تشکر از بذل توجه آن مقام محترم فرصت را مغتنم شمرده و بدینوسیله ضمن معرفی شرکت پردیس بتن اهورا خلاصه ای از توانیها و امکانات این شرکت را جهت استحضار مکتوب و معروض می نماید .

شرکت مهندسی پردیس بتن اهورا که تحت شماره 37576 به تاریخ 08/10/1388 در ادراه کل شرکتها در مشهد به ثبت رسیده است وامدار شرکت پردیس بتن شرق می باشد که در تاریخ 01/10/1382 تحت شماره20457 به ثبت رسیده بود و با انتقال تجربیات شرکت مذکور به شرکت پردیس بتن اهورا با بهره گیری از مهندسین مجرب و کار آزموده و با دانش فنی بالا و کادر فنی قوی و همچنین با بهره گیری از امکانات وسیع و تجهیزات و ماشین آلات متنوع توانسته است خدمات بسیاری در زمینه تهیه و تدارک کالا و اجناس مورد نیاز کارفرمایان و نیز طراحی اجرای عملیات مختلف ساختمانی ، مکانیکی ، الکتریکی در نصب و راه اندازی پروژه های مختلف و بطور عموم بخشهای مختلف صنایع کشور مطابق با استاندارد های بین المللی و ملی و بشرح پیوست به منصه ظهور برساند .
در خاتمه این شرکت به لحاظ داشتن تجربه فراوان در مدیریت صنعتی و طرح و اجرای پروژه های متنوع صنعتی و ساختمانی جهت قبول مسئولیت در انجام کارهای محوطه اعلام آمادگی می نماید .
متمنی است جهت شروع همکاری دستور فرمائید مقامات ذیربط با این شرکت تماس حاصل نموده و موارد مورد نظر را مطرح فرمایند .
این شرکت دارای پایه 3 ابنیه ، پایه 3 تاسیسات و تجهیزات و پایه 5 در رشته راه و ترابری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد .